Ријана и Крис Браун во страсна љубовна прегратка

18 јануари, 20130
Rihanna cover

Ријана му простила на насилникот и сега се повторно заедно. Дури, му посветила сингл и ставила заедничка слика на омотот.

Ријана и Крис Браун веќе со години ги полнат медиумите со вести за својата проблематична врска.

Прво беа заљубени, потоа Крис ја претепа, па се влечеа по суд, за на крајот таа да побара укинување на забраната за приоѓање, плачеше кај Опра и заврши со насилникот повторно во врска.

chris-brown-rihanna-album-cover-lead

За работата да биде уште полоша, пејачката која е идол на бројни тинејџери, фотографијата на која се прегрнати со Крис Барун ја искористила за промоција на својот нов сингл ‘Stay’ за кој се шпекулира дека е посветен токму на нејзиниот интимен, но очигледно не и приватен, однос со раперот.

Rihanna

Иако на омотот не се гледа лицето на Крис, само грбот и вратот, го открива тетоважата која на носи на вратот. Насловната веќе се најде на критики на јавноста и разни организации. Секако, на нив не им се допаѓа начинот на кој Ријана се промовира, ниту фактот дека објавува некаков однос со насилникот.

http://www.youtube.com/watch?v=yEjjD8fanlo&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit