Ријана нападната во клуб во Лондон

18 февруари, 20130
article-2279951-17A20AC9000005DC-601_634x898

Непознато лице замавнало со шише со што и е пречена ногата, пишуваат британските медиуми.

Ријана во моментов престојува во Лондон, каде ја претставила својата прва колекција. Излегла да го прослави успехот со некоиод моделите, во престижниот ноќен клуб “The Box”.

Британскиот печат пипува дека лицето, чие име ниту пол не се објавени, најпрво и дофрлала на Ријана и ја повикувала поради врската со Крис Браун, а потоа фрлила шише кон пејачката.

Ријана е погодена во нога и веднаш го напуштила клубот за да побара медицинска помош, а британските папараци го фотографирале и овој момент.

Доколку пејачката одлучи да побара правда на суд, полицијата ќе ги прегледа сигурносните камери од клубот за да го открие сторителот.

Ouch! Rihanna touches her leg where it was cut

Where did that come from: Rihanna investigated the small cut as she left the club

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/02/17/article-0-17A13149000005DC-302_634x454.jpg

Feeling the pressure? Rihanna and Cara scramble past fans

Over the moon! The singer later tweeted a message that seemed to suggest she was delighted with how the show played out

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber