Роби Вилијамс го објави видеото од својата венчавка

1 март, 20130
3

Роби Вилијамс (39) откако во август 2010 се ожени со Ајда Филд (33) не сакаше да објави ни фотографии ни детали од венчавката, но неодамна решил да ги израдува своите фанови со видео од свадбата.

Непосредно пред почетокот на турнејата Take The Crown  на својот блог објавил видео кое покажува делови од нивната венчавка во неговата куќа во Лос Анџелес.

„Уживајте во нашиот ден. Ајда и јас уживавме многу“, напишал Роби интро на видеото што го објавил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit