Русин застрелал човек само затоа што е црномурест!

24 ноември, 20130
3

Безбедносната камера во московското метро снимила двајца вооружени мажи како напаѓаат темнокож патник, па се верува дека во прашање е расна нетрпеливост.

На снимката се гледа дека мирно седат се до моментот кога Кашим Латипов од Казахстан не им го привлекол вниманието. Ги извадиле пиштолите и му пукале на човекот во глава и стомак.

Лицата на напаѓачите се јасно регистрирани од камерата, што ја олеснува работата на полицијата која води истрага. Латипов е однесен во болница со еден куршум во главата и стомакот.

http://www.youtube.com/watch?v=AODRGOlrcrU#t=24

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit