Самоубиство во живо: Испил грст лекови и ја запалил собата! (видео)

2 декември, 20130
22

Вашингтон – 20 годишниот Стивен го шокирал светот обидувајќи се да изврши самоубиство кое околу 200 луѓе го гледале во живо преку интернет.

Ова момче сакало публиката да види како ја пали својата соба и како гори во пламен. Меѓутоа наместо да го спречат, корисниците на сајтот го охрабрувале, давајќи му совети како да почне со пренос во живо.

Отккао 200 корисници се вклучиле на неговиот канал, Стивен во комбинација со водка испил грст лекови за смирување, а потоа и запалил оган во собата.

Стивен потоа се скрил под кревет кога почнал огнот да се шири, продолжувајќи да испраќа постови: “мртов сум“, “о боже, горам“.

Сепак во последен момент пожарникарите влегле во собата и го евакуирале момчето, што се гледа и на видеото, но не е познато дали Стивен преживеал.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mFPFu6Xc-W0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit