Семејството Бекам со најголемите модни гафови

6 февруари, 20130
bekam

Алката што Викторија Бекам ја носеше на усните во почетокот на својата кариера беше прогласена за најголемиот моден гаф на овој век.

На второ место е нејзиниот сопруг, Дејвид Бекам поради фризурата со плетенчиња што на времето гордо ја носеше.

 

Лејди Гага со нејзиниот стајлинг познат во јавноста како „парче месо“ се најде на третото место.

 

На четврта позиција во класацијата е Ким Кардашијан, која британците ја изгласаа за ова место не поради некој конкретен аутфит, а поради…речиси се што таа носи.

 

Незнаеме зошто но на седмо место се најде и кадифениот црн фустан со огромен шлиц на Анџелина Џоли, дело на Версаче, со кој се појави на доделувањето на Оскарите минатата година.

 

Во првата десетка учествуваат уште: Ники Минаж, Тулиза, Сајмон Каул, Кание Вест и Кејти Пери.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber