Сигун Либхарт – најстарата проститутка на светот

31 јануари, 20130
sigun_libhart

Полицијата во англискиот град Гластонбери ја уапсила 71-годишната Сигун Либхарт, под обвинение дека договарала и наплаќала сексуални услуги во хотел во градот.

Либхарт објавила оглас во кој нуди сексуални услуги, претставувајќи се под името „Лола“, соопшти полицијата.

Таа била уапсена поради проституција, но со кауција од 500 долари била пуштена на слобода.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit