Сораја: Немам спонзори, Миха рече дека не сме во врска, а јас сум воспитана да ќутам!

5 ноември, 20130
30

“Зборуваа секакви лаги за мојата мајка, мојот татко, моите врски, за спонзори…Не ме познаваат. Велат дека сум старлета, па нека зборуваат, не ме засега. Ни со Анастасија Будиќ не сум во конфликт, иако и за тоа зборуваат“ – вели Сораја и додава дека не сака да зборува за врската со Михо, бидејќи тој ја демантирал.

“Тој изјави дека помеѓу нас нема ништо, а јас сум воспитана мажот да го има последниот збор“ – смеејќи се изјавува Сораја.

Вучелиќ признава дека е вљубена и среќна, сака да патува во Парис, да го слуша Чолиќ и Ана Николиќ, но и дека обожува брза вожња.

Foto: TV Happy

Foto: TV Happy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit