Старлетата “Оро“: Не можам глава да кренам од политичари!

2 декември, 20130
35

Старлетата Милица Живановиќ која на јавноста и стана позната изјавувајќи дека орелот е најголемата птица во светот, вели дека не очекувала ваква популарност во шоу бизнисот и дека често ја бараат познати и моќни мажи.

Кога би знаеле кој ми се пушташе, нема да верувате! Ми се пушташе Марко Ванила и некои политичари за кои не смеам да зборувам – изјавила старлетата која додава дека нема дечко, но дека планира да има во иднина но нагласува дека сака моќни и стабилни мажи.

Милица Оро најавува дека и понатаму ќе се претставува во медиумите таква каква што е, како и дека фановите можат да очекуваат календар со нејзини провокативни фотографии, учество во реално шоу, а можеби и ќе ја видиме како пее на сцена…

Foto: CKM Magazin/Milovan Knežević

Foto: CKM Magazin/Milovan Knežević

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit