Страшно: Кондом кој ќе ве шокира! (видео)

3 декември, 20130
21

Девојката во оваа реклама за кондоми на прв поглед изгледа како сите останати девојки на нејзина возраст. Сосема обична девојка со минимални потреби. Нејзиниот дечко мора да биде џентлмен и да и отвара врата, да и носи цвеќе, да знае кое е нејзиното омилено вино…

“Меѓутоа исто така мене ми треба маж кој не се плаши да клекне и да го прими од позади“ – дополнува оваа бринета навлекувајќи кондом на раката.

Всушност, се работи за обични презервативи кои имаат моќ до тој степен да се растегнат, што значи дека ги го задоволат и најголемиот пенис. Сепак, ако некој сака малку побрутална игра, овие кондоми без проблем ќе издржат.

httpv://www.youtube.com/watch?v=M20u8IJPjvU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit