Телефон кој веднаш ќе посакате да го купите

27 февруари, 20130
77

Чини само 15 евра, а батеријата му трае 35 дена!

За сите оние кои сакаат едноставен и ефтин телефон со батерија која трае многу долго, Нокиа го понуди идеалното решение.

Телефон каков што може само да се посака – Нокиа 105 има крајно едноставен дизајн но има две важни карактеристики што го прават уникатен.

Батеријата на овој телефон може да издржи 35 дена со само едно полнење. Уште една извонредна карактеристика – телефонот чини само 15 евра.

Нокиа подготвила и поскапа верзија под името Нокиа 301 што чини 65 евра, има 3Г опција и поголем екран.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OveuXyaD2fw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit