Уште едно незаборавно искуство – Mandarin Oriental Paris

20 декември, 20130
luxuryparis-mandarin-oriental

Mandarin Oriental Paris e нивната прва адреса во Франција, во срцето на претолнината на модата, во близина на Гарние опера, Лувр…

Mandarin Oriental Paris е модерен хотел сместен во историската Арт Деко зграда која заживеала на свој единствен начин.  Се во овој елегантен хотел ви кажува “Париз”, од уникатен стил, до чувство на припадност и ненадминат луксуз. Удобноста се состанува со модернизмот во овој хотел, кој е испреплетен со суптилна егзотика и романтика, правејќи го секој престој во него единствено искуство. Овој луксузен хотел ги спојува интернационално познатите имиња од светот на архитектурата и дизајнот.

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

MANDARIN ORIENTAL PARIZ

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit