“Велат дека е проститутка, дека се омажила за мене за пари!”

3 јануари, 20130
1

Во неколку наврати посочил дека е пресреќен, бидејќи се венчал за најубавата девојка на светот.

Пред две години ја оженил аргентинката Лусиана Лопилато и канадскиот музичар Мајкл Бубл тврди дека луѓето мислат дека тоа го направиле од погрешни причини.

2

‘Искрено, каде и да одам, луѓето коментираат, овој дебел човек е богат. Таа се омажила за пари. Нема друго објаснувањезошто би била со него, едноставно нема. Или знаат да кажат, таа е проститутка, сигурно. Знаете што? Се оженив и среќен сум. Во почетокот не сакав брак, и незнам некој маж кој сака. Го направив тоа, бидејќи ја сакам Лусиана, апсолутно сум луд за неа”, раскажал 37-годишниот Бубл.

34

Инаку, двојката се запознале во 2008 година на забава по неговиот концерт во Аргентина, а една година подоцна се вериле. Судбононото ‘да’ го кажале на 31 мај 2011 во Буенос Аирес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit