За сите нетрпеливи, Бијонсе објави ново видео!

31 јануари, 20130
beyonce1

Бијонсе е под голем притисок се да биде совршено.

Одбројувањето фицијално започна и Бијонсе на нејзиниот официјален веб-сајт веќе со денови ги известува своите фанови како напредуваат подготовките за најочекуваниот настап на годината – секако се работи за полувремето на Super Bowl кој оваа година се оджува во Њу Орлеанс!

beyonce

Часови и часови вежбање, пот, солзи, плускавци, планирање…на толку многу работи треба да се размислува. Но, Бијонсе и нејзината екипа се трудат да дадат се од себе и целосно се фокусирани на шоуто. Бијонсе сега објавила и видео од пробите, а вие ѕирнете да видите што ве чека!

Тоа ќе биде вистински спектакл кој одвај чекаме да го видиме!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/