Запалена студентка: Неделно има секс со тројца мажи!

18 ноември, 20130
14

Елина Дисејн студентка по информатика спие со тројца мажи неделно и прогласена е за најзапалена студентка во Англија после пријавувањето на овој бизарен и деградирачки натпревар.

Елина не ги знае имињата на сите свои сексуални партнери но се труди да биде во тек. Има своја листа, рачно напишана, за да може да се сети еден ден на сите мажи со кои била интимна. Добила 500 фунти и цел пакет кондоми за да има за цела година како победник на натпреварот организиран од сајтот “Без обврски“.

Таа потекнува од литванија и после врачувањето на наградата изјавила дека сеуште е запалена. Еден од најгордите моменти за неа е кога имала секс во училница, а нејзина цел е да заведе некој професор. За неа сето ова е само забава, а другарките ја наговориле да се пријави на натпреварот.

Тврди дека пред студиите имала секс само со двајца мажи. Други моменти на кои е доста горда е кога спиела со двајца конобари истовремено и кога правела стриптиз на шипка во ноќен клуб. Таа смета дека ова е знак на висока самодоверба.

Printskrin: shagatuni.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit