Жешка акција во новиот спот на Бибер!

4 декември, 20130
14

Најпознатата тинејџ ѕвезда Џастин Бибер снимил спот за песната “All that matters“ кој изобилува со жешки сцени каде овој 19 годишен пејач страсно се бакнува со сексапилна манекенка.

Бројни музички експерти тврдат дека оваа балада е пресвртница во неговата кариера но и негово созревање, па го споредиле со Џастин Тимберлејк, кој исто така порасна преку ноќ.

Иако има само 19 години, ова момче одлично се снаоѓа со провокативната девојка, додека пак јавноста нестрпливо ја очекува реакцијата на неговата бивша девојка Селена Гомез.

Foto: Youtube/JustinBieberVEVO

httpv://www.youtube.com/watch?v=JC2yu2a9sHk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit