Жешките фотографии ја откриваат “Педесет нијанси на сива” во живо

7 февруари, 20130
1

Додека сo нетрпениe се очекува адаптацијата на книгата “Педесет нијанси на сива” која има стекнато фанови низ целиот свет, шпанското издание на магазинот GQ атмосферата дополнително ја вежешти со едиторијалот инспириран од книгата.

Односот помеѓу главните ликови на еротската триологија “Педесет нијански на сива”, срамежливата студентка Анастасија Стил и контроверзниот маж Христиан Греј верно ги прикажуваат моделите.

Стилизирани сцени со камшици, синџири и жешки допири совршено ја пренесуваат еротската содржина на популарниот роман кој предизвика лудост низ жените во целиот свет.

Филмската адаптација се очекува кон крајот на оваа година и додека сеуште се шпекулира кој ќе ги игра главните ликови, сценаристот Кели Марсел открила дека во филмот нема да изостанат експлицитните сцени.

1

Топлите допири и експлицитни сцени ја доловија работата на познатиот хит “Педесет нијанси на сива”, чија екранизација со нетрпение се очекува.

2

2

3

4

5

6

89

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber