16 годишни тинејџери покажуваат колку лесно се фаќаат девојки со Nissan GT-R

21 декември, 20140
16 годишни тинејџери покажуваат колку лесно се фаќаат девојки со Nissan GT-R

Обратете внимание на 4:19, кога од раце му ја зеде девојката на дечкото. Кутриот, му се скрши срцето, но барем дозна со кого си има работа, да не се залетува многу. Заклучок: Најважно е човек да има внатрешна убавина :(.

https://www.youtube.com/watch?v=dqw-bEKqTGA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş