Анџелина Џоли секој ден изгледа се послабо

9 декември, 20140
16
Нејзиниот изглед успева да стави во втор план се` останато, и нејзините улоги и нејзината харизма. Анџелина Џоли секој ден изгледа се` послабо, а како доказ за тоа се и нејзините нови фотографии.


Кога пред неколку дена се појавила на промоцијата на филмот „Unbroken” во Њујорк, на сите им било јасно дека Анџелина не сака да го промени својот изглед. Коментарите за тоа дека е преслаба, па дури и дека има анорексија, се чини дека не ја допираат.

Дека ова не е нејзиниот природен изглед, покажуваат фотографиите од почетокот на нејзината кариера, кога поради својата несекојдневна убавина ја доби титулата секс симбол.

Од Анџелина каква што ја знаевме некогаш, денес нема ни трага. Но нејзиниот нездрав изглед, не ја спречува актерката со насмевка на лицето да го прмовира новиот филм.

Преслабиот изглед на Анџелина Џоли може да стане опасен модел за сите оние на кои актерката им е пример. Сите оние кои се огледуваат на неа, на нејзиниот изглед треба да гледаат како на негативен пример.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş