Бил во публиката, а потоа се качил на сцена со што ги воодушевил присутните

29 август, 20140
Бил во публиката, а потоа се качил на сцена со што ги воодушевил присутните

За време на концертот на Леа Салонга ( пејачката која го позајми гласот на Јасмин во дизниевиот Аладин ), младиот Џаред Јанг бил повикан од публиката да се качи на сцена и после тоа настапува неговиот момент.
Така доаѓа до дует, кој можете да го погледнете во приложениот видео запис. Одлични се, задолжително погледнете. На крај секако добиле големи овации од сите присутни.

httpv://www.youtube.com/watch?v=RGWC7icTM_E

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş