Цеца и Жељко биле во врска?

22 декември, 20140
7

Српскиот моден дизајнер Дарко Костиќ во текот на емитувањето на една музичка емисија сите ги изненадил со својата изјава на социјалните мрежи, пренесуваат тамошните медиуми…

okrgeokogrkths

Тој на својот профил на Фејсбук објавил заедничка фотографија од српскиот пејач Жељко Јоскимовиќ и Цеца Ражњатовиќ  и прокоментирал дека некогаш биле заедно.

kos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş