Дечково растури! Подобро тверка од Џеј Ло и Иги Азалеа на Booty

19 декември, 20140
Дечково растури! Подобро тверка од Џеј Ло и Иги Азалеа на Booty

Џеј Ло и Иги Азалеа направија вистински спектакл со самото објавување на спотот за Booty, па никој не очекуваше дека некој ќе успее да ги надигра.

Но, Хулиан Серано успеа! Заедно со уште 4 девојки, негови блиски пријателки, реши да го преработи спотот на најголемата латино дива.

Хулиано и неговите пријателки танцуваат, тверкаат, ги тресат задниците, се допираат…

Не смеете да пропуштите!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş