Доброто со лошо се враќа

23 октомври, 20140
Доброто со лошо се враќа

Ви се случило милион пати. Се трудите некому да помогнете, а за возврат… изненадување, и тоа непријатно. Не сте сами. Овој камен џин влета во слична ситуација.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş