Две девојчиња треба да фрлаат цветни ливчиња на патот до олтарот. Помалото прави нешто неодоливо слатко :)

26 октомври, 20140
Две девојчиња треба да фрлаат цветни ливчиња на патот до олтарот. Помалото прави нешто неодоливо слатко :)

Задачата е лесна, но според помалото девојче, не треба така. Смешна и слатка, кој би можел да ѝ замери за ваквото однесување за време на свадбената церемонија?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş