Емили Ратајковски: Носам што сакам, танцувам како сакам и спијам со кој сакам!

4 октомври, 20140
9

Познатата убавица сосема отворено зборува за интересните работи од својот живот.
Моделот и актерката Емили Ратајковски, која е најпозната по учеството во спотот на песната на Робин Тике „Blurred Lines“, во најновото интервју за Cosmopolitan открила многу сочни детали за нејзиниот живот, но и ги покажала своите познати атрибути.

Screenshot_6

Убавицата, меѓу другото, изјавила дека може да однесе во кревет кој и да посака.

„Носам што сакам, танцувам како сакам и спијам со кој сакам“.

Screenshot_8

Таа зборувала и за нејзиниот нов проект- филмот „Gone Girl“, каде ја игра љубовницата на славниот Бен Афлек.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş