Еве што се случува кога мажите треба да нацртаат вагина

26 декември, 20140
Еве што се случува кога мажите треба да нацртаат вагина
Една жена ги замоли своите колеги да нацртаат вагина. Се испостави дека припадниците на посилниот пол очигледно не знаат многу нешта за женската анатомија!

Елизабет Планк, чија идеја беше токму ова цртање, истакна дека и покрај напредувањето на положбата на жената кое е забележано во последните години, мажите за жените очигледно не знаат дури и многу основни факти.

– Ова е потешко од она на кое се сеќавам, изјави еден од учесниците.

Дали мислите дека жените подобро би се снашле во познавањето на машката анатомија?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş