Татко и син одлучиле да ги искористат дрвените плочи и направиле нешто генијално

26 декември, 20140
9

Вашиот дом е одраз на она што всушност сте вие, бидејќи секој детаљ наместен во домот го отсликува вашиот карактер. Токму затоа изгледа навистина убаво кога ќе се потрудите самите да создадете нешто уникатно и необично, на кое ќе му оставите ваш личен печат.

Еден татко и неговиот син решија да направат нешто по нивен вкус, за што двајцата се согласиле дека е одлична идеја. Следејќи го нацртот за мебелот кое целеле да го изградат, тие двајца создале нешто што изгледа навистина неверојатно.

namjestaj-drvene-ploce-2 (1)

namjestaj-drvene-ploce-3

namjestaj-drvene-ploce-4

namjestaj-drvene-ploce-5

namjestaj-drvene-ploce-6

namjestaj-drvene-ploce-7

namjestaj-drvene-ploce-8

namjestaj-drvene-ploce-9

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş