Го изневерила со шест мажи, но погледнете каква освета добила!

26 декември, 20140
Го изневерила со шест мажи, но погледнете каква освета добила!
Никогаш не е лесно да се соочите со сознанието дека сте изневерени. Кога ќе се случи такво нешто, едноставно никогаш не сме сигурно како да реагираме.

Даријел и Никол биле во врска пет години. Тој се посомневал дека нешто чудно се случува кога забележал трошки во кујнскиот садопер. Можеби за некој гледано од страна, ова и не е нешто чудно, но бидејќи Даријел знаел дека неговата девојка не консумира ништо што содржи глутен, тој имал добра причина за да се посомнева.

Откако Никол му кажала дека никој не спиел кај нив додека тој бил отсутен, сомнежите станале уште поголеми.

Тој се најавил на нејзиниот Facebook профил без нејзино знаење и имал и што да види. Во пораките јасно можело да се сфати дека девојката го изневерувала со уште шест заеднички пријатели.

Но, бидејќи не сакал да ѝ врати со иста мера, тој смислил духовит начин за да ја остави. Му ја прераскажал целата ситуација на локален рапер, кој компонирал песна врз основа на тие случувања. Оваа песна набрзо стана вистински интернет хит со повеќе од милион прегледи!

https://www.youtube.com/watch?v=vyBQh1CraUk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş