Го одвела брза помош, погледнете ја реакцијата на неговото куче!

25 декември, 20140
Го одвела брза помош, погледнете ја реакцијата на неговото куче!

Видеото настанала во градот Гоиана и го снимиле докторите од брзата помош.

„Ја работам оваа работа веќе 19 години и никогаш не сум видел нешто вакво. Обично кога дојдеме на местото на случувањето, милениците од страв побегнат. Ваква реакција навистина никогаш не сум видел“, открил еден од докторите.

„Не можевме да веруваме колку кучето беше мирно и добро во колите. Цело време беше тивко и седеше покрај сопственикот“.

https://www.youtube.com/watch?v=oAb-f1v2kcs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş