Иги Азалеа го испромовира задникот во тесни хеланки

9 октомври, 20140
11

Иги Азалеа одлучи да прошета на шопинг во Лос Анџелес а за таа „свеченост“ одбрала тесни и шарени хеланки, толку тесни што делуваат како да се насликани директно врз нејзиното тело.

izi.z5

Провокативната пејачка уште еднаш покажа поради што жените и завидуваат, а мажите не може да останат рамнодушни на нејзиниот главен атрибут.

izi.z5

Задникот на Иги Азалеа стана меѓународен феномен  по песната “Booty” каде придружувана од нејзината колешка Џенифер Лопез доминирале сексите задници кои славните пејачки добро ги треселе.

izi.z5

izi.z5

izi.z5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş