Iniala Beach House: Живописно бегство од реалноста

6 октомври, 20140
8

Во “Iniala Beach House” на островот Пукет на Тајланд, живописното бегство од реалноста е загарантирано. Овој комплекс се наоѓа на само 20 минути возење од аеродромот во Пукет, но милион километри далеку од бучавата и урбаниот живот на островот.

Ова одморалиште на обалата на Андамсанското море е опкружено со совршени плажи, има 10 спални соби кои се сместени во 3 вили, како и спектакуларен пентхаус.

“Iniala Beach House” е креативно дело на 10 интернационални дизајнери, а екстериерот е модерен и изграден во сооднос со природата.

Секоја соба во ентериерот е изработена во единствен стил, бидејќи секој престој и искуство во ова место е неповторливо. Исклучителен дизјан, префинети детали, одлична храна и совршена услуга го красат ова луксузно мирно место создадено за уживање.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş