Видео кое треба да ве освести – доста со мобилните!

6 октомври, 20140
Видео кое треба да ве освести – доста со мобилните!

Американецот Prince Ea е рапер, пранкстер и во последно време уметник кој објавува spoken word видеа со порака.

По неговите ултра успешни видеа кои беа прегледани и по 50 милиони пати тој сними ново, овој пат на тема модерната технологија и отуѓувањето.

Видеото е насловено “Можеме ли со auto-correct да го исправиме човештвото”…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş