Што е тоа што ја издвојува Кејт Аптон од сите останати згодни модели?

6 октомври, 20140
7

Кејт Аптон на само 22 годишна возраст преку ноќ го освои светот со своите облини. Факт е дека не се плаши да ги покаже своите атрибути, но што ја издвојува токму неа од сите останати згодни модели?

Едноставно, таа не е совршена и во тоа е тајната на нејзиниот успех.

Кејт спаѓа помеѓу „плус сајз“ моделите, а фактот дека има бујно деколте и малку поширок струк од просечниот, ја прави многу попривлечна и поприродна од изгладнетите манекенки кои се појавуваат на модните недели.

Нејзините адути и несовршености најдобро доаѓаат до израз во бикините, кои никој не ги носи подобро од неа.

Всушност, Кејт се прослави како модел за костими за капење, а вистинската слава дојде кога позираше за магазинот Sports Illustrated во минијатурни триаголници.

Оваа млада убавица со задоволство шета и на модните писти во провокативни костими за капење, а покрај раскошното деколте, позитивниот став и широката насмевка се нејзини задолжителни аксесоари.

Еве неколку нејзини разголени селфи фотографии:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş