Италија, море, пештера, ресторан…

16 октомври, 20140
12

Ако барате романтика, ќе ја најдете со сигурност каде ако не во Италија. Освен самата атмосфера на малите гратчиња кои изобилуваат со преубава…

…архитектура и посебен шарм, и локалите во овие места се посебно убави и уникатни.

Ова е еден од најубавите ресторани на Јадранското Море, сместен во пештера.

Лоциран е во склоп на хотелот Grotta Palazzese во малото гратче – Polignano a Mare.

Со преубав поглед на морето, ентериер дизајниран по светски стандарди, гостите може да уживаат во италијанските специјалитети.

Уникатна атмосфера и место кое навистина вреди да се посети доколку сте во можност.

rajska-romantika-italija-more-pestera-restoran-1

rajska-romantika-italija-more-pestera-restoran-2

rajska-romantika-italija-more-pestera-restoran-3

rajska-romantika-italija-more-pestera-restoran-4

rajska-romantika-italija-more-pestera-restoran-5

rajska-romantika-italija-more-pestera-restoran-6

rajska-romantika-italija-more-pestera-restoran-7

rajska-romantika-italija-more-pestera-restoran-8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş