Ќе ви се стопи срцето: Ова видео има повеќе од 15 милиони прегледи

29 август, 20140
Ќе ви се стопи срцето: Ова видео има повеќе од 15 милиони прегледи

Не е тешко да се погоди зошто ова видео е толку посебно.

Доволно е само да го погледнете и ќе ви се поправи расположението во истиот момент.

Париската сестра Соња Рошел, развила посебна техника за капење на бебето. Посебна е во тоа што после 10-15 минути капење, бебето се чувствува како да било во мајчината утроба.

httpv://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş