Мамо, тато ми го украде носот!

29 август, 20140
Мамо, тато ми го украде носот!

Џабе имаш деца, ако одвреме-навреме не им се посмееш. Макар тие се расплакале.

Се чини, најчесто татковците се оние што сакаат да бидат шегаџии, а човештвото поседува цела ризница од „татковски“ шеги. Можеби една од најпознатите е онаа кога ќе го прелажете своето дете дека сте му го украле носот. Арно ама, малиов не знае ништо од ова, па не се снајде најдобро:

httpv://www.youtube.com/watch?v=e2ke_i6paDw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş