Ќе ви се згади кога ќе видите што извадиле од увото на овој човек

23 октомври, 20140
Ќе ви се згади кога ќе видите што извадиле од увото на овој човек
Овој маж неодамна имал вистинска мака поради тоа што го имал во увото. Ако не сте гадливи, можете да го погледнете видеото.

Имено, на овој маж во увото му влегол молец. Молецот му задавал големи проблеми и непријатности поради мавтањето со крилата во ушниот канал.

За негова среќа не бил сам, туку бил со пријателите кои имале пинцета, па успеале да го извадат неповиканиот гостин од неговата глава.

Но, покрај тоа што му помогнале, тие и ја снимиле целата интервенција, па ја ставиле на ЈуТјуб.

Доколку не сте гадливи, погледнете како изгледало сето тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş