Венчавка под вода: Неверојатни свадбени фотографии како од бајка

23 октомври, 20140
Венчавка под вода: Неверојатни свадбени фотографии како од бајка
Секое девојче сонува дека кога ќе порасне ќе има венчавка која ќе изгледа како оние од бајките, а поголемиот дел од нивните соништа до пред неколку години и не беше возможно да се остварат.

Но, фотографот Адам Оприс од Јужна Флорида се одлучи да им ги оствари соништата на сите девојки кои уште од своето детство сонувале за венчавка како онаа од цртаниот филм за малата сирена.

Всушност, тој заедно со младенците се спушти во длабочините на океанот и направи феноменални фотографии од нивната венчавка!

Погледнете како изгледало сето тоа:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş