Кои се тие тајни желби на луѓето врз основа на нивниот хороскопски знак

11 септември, 20140
12

Дали некогаш ве интересирало кои желби ги има вашиот партнер, а не сака да ви каже за нив? Сега може да дознаете кои се тие тајни желби на луѓето врз основа на нивниот хороскопски знак.

 

Овен – Секогаш сака да биде прв во сè, да победува и да ги води другите.

Бик – Сака да биде материјално згрижен, да поседува работи и да се ослободи од стравот.

Близнаци – Тие сакаат да имаат одговор на секое прашање и да им се допаѓаат на сите луѓе.

Рак – Сакаат да ја пронајдат љубовта на својот живот, да сакаат и да бидат сакани.

Лав – Лавот сака да владее со светот, да го обожаваат и да живее живот на висока нога.

Девица – Сака да биде херој и сите да ги омаловажува со своето знаење и интелигенција.

Вага – Сака да сака и да биде сакана, но и да живее во вечен склад.

Шкорпија – Сака да има потполна контрола врз сите.

Стрелец – Сака да успее и на тој начин да се оствари.

Јарец – Сака да успее по било која цена, не зависно од другите.

Водолија – Сака да сака и да биде сакан искрено, топло и верно.

Риби – Сака да го добие она што го залужува и ништо друго.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş