Лековита магија: Со поглед лекува болни, а жените мистериозно забременуваат…

5 ноември, 20140
Лековита магија: Со поглед лекува болни, а жените мистериозно забременуваат…

Хрватот Иван Грбавац таканаречен Брацо ја освојува Америка! Брацо е познат по тоа што може да ве излечи само со погледот! Гарантира дека по неговата кратка терапија, ќе ве излечи од сите здраствени тегоби. Сеансата се состои од тоа да стоите на повисоко место, и да гледате кон земјата.

Сите заинтересирани плаќаат по осум долари од сесија.
Во последните неколку дена, голема толпа била забележана на сеансите во Ричмонд Вирџинија. Неговата терапија многумина не сакале да ја пропуштат.

„Неговата аура е толку посебна. Ме потсетува на Исус“, се само некои од коментарите за него.

Во своите дваесети години открил дека поседува „посебен дар“ и по разговорот со еден духовен исцелител од Србија, одлучил да својата моќ ја користи за да им помогне на луѓето.

Велат дека прави сe – од отстранување на тумори до растурање љубовни маѓии, и тоа без да каже збор или некого да допре, жени дури тврдат дека откако со години немале деца од погледот од Брацо останале бремени и родиле здрави дечиња.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş