Мажи на бразилска депилација, за прв пат

23 септември, 20140
Мажи на бразилска депилација, за прв пат

Ако се уште се прашувате кој пол е посилен, барем кога трпењето болка е во прашање, ова видео ќе ви го даде точниот одговор.

Отстранувањето на влакненцата од интимните делови на жените им е секојдневие, иако се работи за болна процедура.

Меѓутоа, изминативе неколку години се поголем дел од мажите се одлучуваат за истата, односно за потполно чист и мазен изглед.

Ако сега се мислите колку болно ли изгледа тој процес, еве како тоа искуство изгледа од машки агол:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş