Мажи, со овие движења ги заведувате жените, а не знаете за тоа!

28 ноември, 20140
Мажи, со овие движења ги заведувате жените, а не знаете за тоа!

Говорот на телата често е позаводлив од самите зборови. Понекогаш и целиот труд не прави толку колку што може да сторат несвесните движења.

BuzzFeed објави снимка од неколку движења кои мажите ги прават, а жените ги сметаат за неодоливи.

Во приложеното видео, погледнете што се` ги излудува жените…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş