Мислевте дека е забавно да се снимаат секс-сцени?

7 октомври, 20140
Мислевте дека е забавно да се снимаат секс-сцени?

Можеби мислевте дека снимањето на секс-сцени во филмовите е многу забавно искуство, но гледачите всушност воопшто не знаат како тоа навистина изгледа.

Увид во таквата ситуација објави екипата на филмот „Stretch”. Тие објавија видео во кое може да се види како ги снимале сцените со секс Патрик Вилсон и Бруклин Декер, а притоа се шегувале за да можат што повеќе да се опуштат пред самото снинмање на интимните сцени пред многубројната филмска екипа.
httpv://www.youtube.com/watch?v=CI8vry8ZOnQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş