Мортал Комбат во лифт: Повеќе од милион прегледи за помалку од 24 часа!

16 септември, 20140
Мортал Комбат во лифт: Повеќе од милион прегледи за помалку од 24 часа!
Популарниот Јутјуб шегаџија Yousef Saleh Erakat кој веќе три години активно објавува измами на својот канал на “fouseyTUBE” ја смислил и најдобрата измама до сега!

Маскирајќи се во Sub-Zero од популарната видео игра “Mortal Kombat”, одлучил да ја изненади екипата која се нашла во истиот лифт. Некои на нападот одговориле со контра-напад, а некои преплашени само врискале.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş