На патниот правец Охрид – Кичево била снимена мечка како трча на патот

27 октомври, 20140
На патниот правец Охрид – Кичево била снимена мечка како трча на патот
Несекојдневно видео се појавило на Youtube каде на патниот правец Охрид – Кичево била снимена мечка како трча на патот.

Интернет порталот Ohrid1.com објавил видео кое ретко може да се види. Имено, патници возејќи се на патниот правец Охрид – Кичево забележале мечка, која била снимена со мобилен телефон.

Истата се обидела да скокне од оградата на патот, а при неуспешнот обид започнала да трча кон Кичево. Што поточно подоцна се случило со мечката останува непознато.

Во прилог следува оригиналното видео.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş