Таа е доказ дека и на 45 години жената може да биде убава, привлечна и многу секси!

27 октомври, 20140
22 copy
Покрај провокативните движења, Џеј Ло ја кренала температурата и со својот изглед. Во сребрени шорцеви и градник кој одговара на истите, 45-годишната ѕвезда уште еднаш го покажала своето прекрасно тело.

Никој не очекувал дека Џенифер Лопез ќе настапува вчера на “We Can Survive” концертот во Лос Анџелес, но кога се појавила на бината ја запалила публиката!

Џеј Ло “влетала” во настапот на Иги Азалеа, а потоа заедно го извеле хитот “Booty”.

Двете пејачки безгрижно “вртеле” со своите задници, а Џенифер не се срамела и да ја “плесне” Азалеа по задникот.

Покрај провокативните движења, Џеј Ло ја кренала температурата и со својот изглед. Во сребрени шорцеви и градник кој одговара на истите, 45-годишната ѕвезда уште еднаш го покажала своето прекрасно тело.

https://www.youtube.com/watch?v=hqoIMP41QLU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş