На прв поглед изгледа како сосема обична маса, но вистината ќе ве изненади!

9 септември, 20140
На прв поглед изгледа како сосема обична маса, но вистината ќе ве изненади!

На прв поглед изгледа како обична трпезариска маса. Се прашувате што би можело да биде? Верувајте и ние би се прашувале истото, доколку не го погледневме видеото.
Погледнете што се може да се направи со оваа маса за само неколку секунди:

https://www.youtube.com/watch?v=10y28PD73vk#t=15

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş