Најчести заблуди кои ги имаме кога сме мртви пијани

21 октомври, 20140
Најчести заблуди кои ги имаме кога сме мртви пијани

Една од нуспојавите во пијанството е тоталнотo раздвојување од реалноста во која имаме некаква замисла од тоа како изгледаме и како се однесуваме, но истата таа положба добива други размери во малку поинаква состојба. Погледнете го одличното видео на оваа тема во кое сигурно повеќето од вас ќе се препознаат.

Вие мислите дека изгледате мачо и неодоливо, а движењата во вашиот танц се на ниво на професионални танчери, ако не и подобри од нив. Но веројатно, повеќе личите на мајмун отколку на било што друго. Еве каква е реалноста:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş