Нема подобра комбинација: Азијатки и танц на шипка!

9 јануари, 20140
11

Во 2012 година во Кина е основана репрезентација во дисциплината “танц на шипка“ со цел да се обезбеди учество на Светското првенство кое се одржува во Цирих.

Националниот тим вклучува пет девојки и двајца мажи како и 6 резервни танчерки. Дисциплината судејќи според големото медиумско внимание, станува мошне актуелна и секако пријатна за гледање, особено за машката популација.

httpv://www.youtube.com/watch?v=10Yl4k9PNZo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit