Погледнете како изгледа и со што се занимава некогашната секс бомба

7 октомври, 20140
10
Егерт минатата година паднала во долгови и морала да прогласи личен банкрот,
но не се предала и започнала сопствен бизнис.
Таа продава сладолед на улиците во Лос Анџелес.

Поранешната ѕвезда на “Baywatch” со години по серијата се борела со вишокот килограми.

42-годишната Никол Егерт повеќе не е дебела и сега вози камион со сладолед.


Актерката, која со улогата на Самер Квин стекнала статус на секс-бомба, минатата година прогласила личен банкрот,

но не се предала.

Започнала сопствен бизнис, и сега вози камион низ улиците на Лос Анџелес и продава сладолед.

На социјалните мрежи објавува каде застанува, за нејзините обожаватели да можат од неа да купат сладолед.


Никол во популарната серија “Baywatch”, на песочните плажи трчала покрај Памела Андерсон и Кармен Електра,

а тогаш била на врвот на својата слава.

Откако ја родила својата ќерка Дилан во 2000-тата година, се борела со вишокот на килограми,

кои негативно влијаеле на сите аспекти од нејзиниот живот.


Се обидела неколку пати да ослабе и пред камерите.

Во 2011-тата година ја родила и втората ќерка Киген,

па со помош на експерти успеала да се ослободи од вишокот килограми.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş